A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

 Про  надання дозволу  на розміщення об’єкту зовнішньої реклами редакції газети «Новий Дзвін».

 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

       ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ      

РІШЕННЯ

 

 

Від  15 серпня 2018 року                                                                                   № 139                                                               

         

           Про  надання дозволу  на розміщення

         об’єкту зовнішньої реклами

         редакції газети «Новий Дзвін».

 

 

Керуючись п.13 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення реклами», згідно «Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Тальне» затвердженого рішенням Тальнівської міської ради від 20.05.2010 № 44/5-5(14) з внесеними змінами та доповненнями рішення міської ради від 02.10.2015 № 69/6-3(10) «Про внесення змін та доповнень в рішення Тальнівської міської ради від 20.05.2010 № 44/5-5(14) «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Тальне», «Про Порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцями (для розміщення рекламних засобів на встановлення пріоритету на їх розміщення), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Тальне, або повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м. Тальне» затвердженого рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 17.02.2011 № 45, розглянувши заяву редакції газети «Новий Дзвін» від 04.06.2018 вх. № 899/01-09 щодо надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Надати дозвіл редакції газети «Новий Дзвін» на розміщення зовнішньої реклами рекламного засобу розміром 6 м х 3 м розташованого у м. Тальне в районі приміщення пошти, дошки оголошень, РБК терміном на 10 років.

 

2. Взяти до відома:

- що площа рекламного засобу складає – 8,4 кв. м.;

- тариф за тимчасове користування місцем рекламного засобу становить 40 грн.;

- коригуючий коефіцієнт рекламного засобу становить 1,75 (згідно додатку № 1 до рішення виконкому від 17.02.2011 № 45);

3. Заключити договір з редакцією газети «Новий Дзвін» про надання права користування місцем розміщення зовнішньої реклами терміном на 10 років.

 

4. Плату за місце розташування рекламних засобів вносити щорічно до кінця місяця, в якому закінчується річний термін дозволу на розміщення рекламного засобу.

 

5. Вважати таким, що втратив чинність договір на тимчасове користуванням місцем розміщення зовнішньої реклами (пріоритет) від 11.06.2018;

 

6. Загальному відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету надіслати у десятиденний термін у Тальнівське відділення Звенигородської ОДПІ інформацію про дозволи на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення.

 

7. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету підготувати необхідні документи для надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на в. о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А. П. та начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

 

 

В. о. міського голови                                                                                 А.П. Белінська

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора