Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Дія"

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

08:19:59 16.11.2021

21 вересня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» 21 вересня 2021 року запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу. Метою запуску міжнародної версії веб-порталу є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону.

15:48:36 20.09.2021

Дія.Бізнес.

Дія.Бізнес — це масштабний проєкт із розвитку підприємництва. Проєкт має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/) і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

14:08:00 15.03.2021

"Дія" - єдиний офіційний ресурс з державних послуг в Україні

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні, від 27 серпня 2020 року діє Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://diia.gov.ua/.

05:49:58 16.02.2021