Голова Тальнівської об’єднаної територіальної громади

Юрченко Олексій Віталійович

Народився 6 червня 1980 року в селі Зеленьків Тальнівського району Черкаської області.

Навчався та закінчив Зеленьківську загальноосвітню школу I-III ступенів з золотою медаллю в 1997р. В цьому ж році вступив на факультет "лікувальна справа" Української медичної стоматологічної академії(УМСА), який закінчив в червні 2003р. Направлений для проходження інтернатури в м. Золотоноша за спеціальністю лікар-онколог.  За сімейними обставинами перейшов для проходження інтернатури в Тальнівську ЦРЛ за спеціальністю лікар-патологоанатом.  З липня 2004 року займав посаду завідувача патологоанатомічним відділенням ТЦРЛ.  З 2008 р по квітень 2016 працював ще й сумісником за спеціальністю лікар-онколог поліклініки ТЦРЛ.

В березні 2014р. мобілізований до лав ЗСУ на посаду офіцера-психолога в званні "лейтенант" (проходив службу в 14 ОМПБ "Черкаси"). З початку вересня 2014р. до по березень 2015 року воював в зоні АТО (Волноваха, Старогнатівка, Новотроїцьке, Ольгінка). За бойовим наказом виконував обов’язки начмеда батальйону та командира блокпосту (Форест, с.Ольгінка).

В жовтні 2015р. обраний депутатом Черкаської обласної ради від ВО"Свобода".

З грудня 2016 року обраний головою Тальнівської об’єднаної територіальної громади.