ІІІ. Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Про затвердження порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Про  затвердження порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

08:22 03.04.2019

11:47 11.10.2018

Аналіз Регуляторного впливу до проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тальнівської міської ради»

11:46 11.10.2018

Проект рішення "Про затвердження Регламенту міськрайонного Центру надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету"

Проект рішення "Про затвердження Регламенту міськрайонного Центру надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету"

10:59 11.10.2018