ІV. Діючі регуляторні акти

Додаток № 4 до рішення № 20/8-1 від 29.03.2018 "Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади"

10:57 04.12.2018

Рішення 20 позачергової сесії 8 скликання від 29.03.2018 "Про  Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді та  затвердити Положення про оренду комунального майна

Про затвердження порядку проведення конкурсуна право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній сумісній власності членів Тальнівськоїміської об’єднаної територіальній громади, методики розрахунку плати за оренду нерухомого майна та порядок її використання, орендних ставок за використання, нерухомого майна та форми типового договору оренди нерухомого майна. (Додаток 1) (Додаток 2) (Додаток 3) (Додаток 4)

10:54 04.12.2018

Додаток № 1 до рішення № 20/8-1 від 29.03.2018 " Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Тальне"

Додаток № 1 до рішення № 20/8-1 від 29.03.2018 "Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Тальне"

10:52 04.12.2018

Експертний висновок регуляторного впливу проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу, на право оренди комунального майна, що належить Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді, Положення про ор

Експертний висновок регуляторного впливу проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу, на право оренди комунального майна, що належить Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді, Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, Методики розрахунку плати за оренду комунального майна та порядок її використання, Орендних ставок за використання нерухомого комунального майна, Типового договору оренди комунального майна»

10:49 04.12.2018