Увага безкоштовний  семінар!

Для роботодавців , ФОП,  які мають найманих працівників, бухгалтерів та кадровиків Звенигородського, Шполянського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Тальнівського  районів  та   м. Ватутіне.

08:14 19.11.2018

ОНЛАЙН-ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – НОВА ПОСЛУГА ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн-форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».       Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн - форматі. Тестування допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14- річного віку.        Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу. За детальнішою інформацією звертатися в Тальнівську районну   філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька 13/1; тел. 3-04-79

14:56 15.11.2018

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на благодійних концерт

ОГОЛОШЕННЯ!  Запрошуємо всіх бажаючих завітати на благодійних концерт на підтримку української армії та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України, який відбудеться 6 грудня 2018 року в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля о 17:00 годині.

16:40 14.11.2018

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

08:49 09.11.2018

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради запрошує на громадські слухання, які відбудуться 5 листопада о 14:30 год. в залі МЦКД (кінотеатр «Юність») для обговорення проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження регламенту Міськрайонного центру надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету». Додаткову інформацію щодо громадського слухання та зауважень та пропозицій можна отримати за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 30-б, каб.218 в робочі дні з 9:00 до 17:00 год. Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Н.Ю. Накоп’юк. Строк подання пропозицій (зауважень): робочі дні з 9:00 до 16:00 год. до 5 листопада 2018 року включно.

15:12 01.11.2018

Перегон Тальне – Гусакове буде закритий для руху

24 жовтня з 09:00 год. до 25 жовтня 17:00 год. переїзд 185 км ПК 6 перегону Тальне – Гусакове буде закрите для руху у зв’язку з виконанням невідкладних робіт. Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзд 192 км ПК 4 перегону Тальне – Гусакове та шляхопровід 181 км ПК 10 перегону Гордашівка – Тальне.

15:47 22.10.2018