Оголошення

Увага! Двадцять сьома сесія міської ради VІІІ скликання переноситься на 27 вересня 2018 року. Сесія відбудеться о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

15:56 25.09.2018

Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку» надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ)

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку», що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

16:31 14.09.2018

Про конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС "Європейський корпус солідарності"

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

08:19 06.09.2018

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

16:36 03.09.2018

По всій території України не буде працювати аналогове телебачення

З 1 вересня - по всій території України не буде працювати аналогове телебачення. Ви не зможете дивитись телевізор за допомогою звичайної антени без тюнера. Подбайте про тюнер та підготуйтесь заздалегідь до відключення аналогового телемовлення.

17:02 30.08.2018