Тальнівська міська територіальна громада

Оголошення

До уваги депутатів міської ради, голови районної державної адміністрації, представників громадських організацій та населення громади!

25 лютого 2021 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбудеться сьома чергова сесія Тальнівської міської ради VIII скликання.

18:50:36 15.02.2021

До уваги студентів, аспірантів, науковців, краєзнавців, працівників архівів та бібліотек!

Жіноче товариство імені Ольги Бесараб та Олени Теліги та Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг!».

10:09:00 11.02.2021

Учні та студенти запрошуються до участі у Міжнародному конкурсі екоплаката!

Державний університет інфраструктури та технологій у співорганізації з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти у рамках міжнародного проєкту «ЕКОКУЛЬТУРА» проводить Міжнародний конкурс екоплаката.

09:21:30 11.02.2021

11.02.2021 об 11.00 год. у великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбудеться шоста позачергова сесія Тальнівської міської ради VIII скликання.

11:32:07 10.02.2021

До уваги депутатів Тальнівської міської ради, голови районної державної адміністрації, представників громадських організацій та населення громади!

09 лютого 2021 року о 10.00 год. у великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбудеться п’ята позачергова сесія Тальнівської міської ради VIII скликання.

17:14:45 05.02.2021

Запрошуємо громадськість до ознайомлення зі звітом про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «АВАНГАРД»!

На виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закону) в Єдиному реєстрі ОВД ТОВ «АВАНГАРД» 6 жовтня 2020 року офіційно розпочато процедуру ОВД №20201026679 про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: передбачається виробництво асфальтобетонних та бетонних сумішей, що використовують для будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування, виробництва цементної суміші для будівельних робіт за адресою: Черкаська область, Тальнівський район, м.Тальне, вул.Чумацька, 51.

15:16:43 04.02.2021

Тальнівська міська територіальна громада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах на території Тальнівської  міської  територіальної громади.

12:42:53 04.02.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади у відділ містобудування та архітектури Тальнівської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ  про конкурс на заміщення вакантної посади у відділ містобудування та архітектури Тальнівської міської ради – начальника-головного архітектора Тальнівської міської громади

17:07:03 01.02.2021