A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Оголошення

Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради

Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.

14:45 22.03.2019

Про реєстрацію до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Від імені Державної установи «Офіс з просування експорту України» (далі - Установа) висловлюємо свою повагу та звертаємося з наступним. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

12:56 20.03.2019

Запрошуємо на звітний концерт Соколівоцького та Червонянського сільських клубів

Запрошуємо на звітний концерт Соколівоцького та Червонянського сільських клубів, який відбудеться в приміщення КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля" 24 березня о 13:00 год.

14:42 19.03.2019

Запрошуємо на урочистий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Запрошуємо на урочистий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що відбудеться 15 березня о 14:00 год. в приміщенні КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля».

15:33 12.03.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року  змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись  готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється в грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

10:00 12.03.2019

Про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації

Про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації.

08:18 11.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора