Оголошення

Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.

14:45 22.03.2019

Про реєстрацію до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Від імені Державної установи «Офіс з просування експорту України» (далі - Установа) висловлюємо свою повагу та звертаємося з наступним. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

12:56 20.03.2019

Запрошуємо на звітний концерт Соколівоцького та Червонянського сільських клубів

Запрошуємо на звітний концерт Соколівоцького та Червонянського сільських клубів, який відбудеться в приміщення КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля" 24 березня о 13:00 год.

14:42 19.03.2019

Запрошуємо на урочистий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що відбудеться 15 березня о 14:00 год. в приміщенні КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля».

15:33 12.03.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року  змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись  готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється в грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

10:00 12.03.2019

Про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації.

08:18 11.03.2019