Тальнівський район, Черкаська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Тальнівськоїміської ради «Про орендну плату за землю на 2019 рік»

Зміст проекту: рішення міської ради «Про орендну плату за землю  на 2019 рік».

Адреса розробника: м. Тальне, вул. Соборна, 30б, Тальнівська міська рада.

Спосіб оприлюднення: офіційний веб-сайт: talnivska.gromada.org.ua розділ «Регуляторні акти».

Проект рішення підготовлено на підставі  Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI(із змінами і доповненнями),  та оприлюднюється на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІУ від 11.09.2003 року.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від фізичних, їх об’єднань приймаються впродовж місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою:  каб.206 Тальнівська міська рада, вул. Соборна, 30б виключно в письмовій формі.