Оголошення

Реєструйтеся на онлайн-семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн-семінари.

11:56:54 13.06.2023

Увага!!! Відбудеться онлайн захід, присвячений боротьбі із дитячою працею

З метою відзначення 12 червня Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею та на виконання листа  Державної служби України з питань праці від 05.06.2023 № ЦА-2464/1/2.1-23а щодо інформування роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників, Центральне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці (далі – Центральне міжрегіональне управління) повідомляє про те, що буде проведено онлайн захід, присвячений боротьбі із дитячою працею.

16:52:55 07.06.2023

Відбудеться громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою нового будівництва зерносховища

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради проводить громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою нового будівництва зерносховища та споруд, необхідних для обслуговування даної території по вулиці Самойлова, 35 у селищі Левада Звенигородського району Черкаської області.

11:19:18 07.06.2023

Увага!!! Відбудеться Форум-експозиція «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю»

Компанія «Євроіндекс» запрошує відвідати  Форум-експозицію «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю», який відбудеться 14 червня у Mercure Congress Centre (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6).

10:02:01 07.06.2023

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання

До уваги членів виконавчого комітету і населення громади! 02 червня 2023 року об 11:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

18:04:17 01.06.2023