Оголошення

Запрошуємо до участі в Міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»!

18 вересня 2021 року о 10:00 з метою поліпшення екологічної ситуації Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку, статі, професії та географічного розташування. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

10:33:31 16.09.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ВОДИ сіл КОБРИНОВА ГРЕБЛЯ, АНТОНІВКА, ЗДОБУТОК, ЛАЩОВА, ЧЕРВОНЕ, СТЕПНЕ, СОКОЛІВОЧКА, МАЙДАНЕЦЬКЕ, КОРСУНКА, ДОВГЕНЬКЕ, ГОРДАШІВКА, ВЕСЕЛИЙ КУТ, РОМАНІВКА, ГЛИБОЧОК, БІЛАШКИ, ЛЕВАДА, МОШУРІВ!

КП «ВОДОКАНАЛ» Тальнівської міської ради інформує про те, що відповідно до рішення Тальнівської міської ради  від 30.06.2021 №11/8-39  КП "Джерело" ТМР та КП "Темп" ТМР реорганізовано шляхом приєднання до  КП "Водоканал" ТМР. У результаті чого з 01.08.2021 р. послуги централізованого водопостачання до ваших домоволодінь надаються КП «Водоканал» ТМР.

09:45:09 10.09.2021

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, а саме: заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Тальянка в адміністративних межах м. Тальне протяжністю 1.76 км від греблі цукрозаводського ставка до впадіння в річку Гірський Тікич.

09:43:07 08.09.2021

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році

Відділ соціального захисту населення Тальнівської міської ради оголошує конкурс з визначення проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2021 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

12:32:47 07.09.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради оприлюднює для громадськості проект документа державного планування та звіт про його стратегічну екологічну оцінку - План зонування території с.Криві Коліна Звенигородського району Черкаської області (документ додається).

18:45:23 01.09.2021