Тальнівський район, Черкаська область

За рахунок коштів медичної субвенції проведено ремон у Гордашівському ФАПі

За сприяння Тальнівської міської ради проведено ремонт будівлі ФАПу с. Гордашівка. Зокрема, в рамках енергозбереження повністю відремонтовано та оновлено стелю 5 кімнат та котельні ФАПу гіпсокартонними конструкціями, замінено два старі вікна на нові, енергозберігаючі. Також закуплено труби для ремонту каналізації, який планується провести з настанням тепла. На ремонт використано 42 тис. грн., -  це частина коштів, що були надані Тальнівській ОТГ у 2017 році в рамках державної медичної субвенції.

На даний час у фельдшерсько-акушерському пункті приймають і надають медичну допомогу 916 місцевим жителям фельдшер і санітарка.

За словами працівниць ФАПу Ірини Білоцерківської та Тамари Кулибаби після проведеного ремонту в приміщенні стало набагато тепліше і  затишніше працювати та значно зменшились витрати на опалення.