Тальнівський район, Черкаська область

Вітаємо переможців конкурсів!

30 березня 2018 року в м. Умань відбувся обласний конкурс виконавської майстерності серед окремих виконавців шкіл естетичного виховання, в якому взяли участь вихованці Тальнівської дитячої музичної школи та зайняли призові місця:

ІІ місце – Нечипоренко Вікторія, Рейнюк Леся;

ІІІ місце – Швед Вероніка, Клименко Марина, Євтушенко Анна, Чорноіваненко Софія, Балог Анастасія,  Дубов Дмитро.

31 березня 2018 року  в м. Умань відбувся обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких навчальних закладів серед вокалістів, в якому учні Тальнівської дитячої музичної школи також вибороли призові місця:

ІІ місце –Бурлаченко Каріна, Катернога Юліана, Катернога Ілля;

ІІІ місце – Тарахтій Валерія.

Цього ж дня в м. Умань відбувся Всеукраїнський конкурс вокалістів «Планета мрій», в якому   вокальний ансамбль «Ластівка» під керівництвом О.В. Катерноги зайняв І місце.

Вітаємо юних переможців та бажаємо нових творчих успіхів!