11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Дата: 11.04.2018 11:55

Щорічно 11 квітня відзначається  Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.  Саме в цей день, у 1945 році в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Ця пам’ятна дата відзначається в світі пам’ятними заходами, поминанням загиблих, поклонінням їх пам’яті, покладанням квітів до могил та місць поховання жертв фашизму.

В знак  вшанування пам’яті жертв нацизму міський голова Олексій Юрченко  та представники РДА поклали квіти до Пагорба Слави.