СВІТ ПАМ’ЯТАЄ

Дата: 11.04.2018 21:14

11 квітня відзначається  Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів. В цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори, віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах. В рамках відзначення пам’ятної дати в Тальнівській центральній бібліотеці пройшли тематичні заходи. Директор бібліотеки Оксана Кобко організувала тематичний перегляд літератури «Світ пам’ятає». Завідувач відділом обслуговування  Ніна Токар провела для читачів  голосні читання за повістю Анатолія Халупенка «Ранок життя мого» (К.,1994). Книга цікава тим, що її  автор  проживав у  м. Тальному (нині покійний) – колишній малолітній в’язень фашистських таборів смерті Марієнфельд-ІІ, Бухенвальд, Вультайде, Вольтерздорф, тюрми Потсдам в роки Другої Світової війни. Сувора правда про роки воєнного лихоліття  залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав в ім’я перемоги найдорожче – життя.