Змагання з легкої атлетики

Дата: 23.04.2018 10:43

20 квітня на стадіоні Тальнівського будівельно-економічного коледжу відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти. Програма змагань складалася з наступних видів: біг 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, стрибки в довжину з розбігу, штовхання ядра 3 кг (дівчата), 5 кг (юнаки), естафета 4х100м. У командному заліку призові місця посіли команди:

І місце – Тальнівського економіко-математичного ліцею.

ІІ місце – Тальнівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія».

ІІІ місце – Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради вітає юних спортсменів, їхніх наставників із гарними результатами та висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні змагань керівнику Тальнівської ДЮСШ Шевченку І.М., тренерам-викладачам ДЮСШ Забермах В.Ф., Медведенко О.В., Бевзюку Д.В., директору Тальнівського будівельно-економічного коледжу Андрющенку А.М.