Привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 10.05.2018 14:08

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит.
    9 травня, в день відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, делегація Тальнівської міської ради  в складі начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Альони Качур та юриста сектору з юридичних питань  Володимира Володіна відвідали ветеранів, які проживають на території Тальнівської ОТГ: Горбенка Миколу Івановича, Гоцика Дмитра Григоровича, Довжука Михайла Устимовича, Костенка Леонтія Єфремовича, Мацюка Івана Остаповича з м. Тальне та Скібіцького Бориса Полієвктовича з с. Здобуток.  В ході візиту від імені міського голови та всієї міської ради висловили вдячність ветеранам за те, що понад 70 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам і побажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.