Вишиванка – символ української душі

Дата: 22.05.2018 21:43

Таку назву мала виставка вишиванок у центральній бібліотеці, яка діяла  з 16 по 18 травня з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. Вишиванка - національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь - зв'язок, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.
   Відвідувачі бібліотеки мали нагоду побачити вишиті рушники, серветки, сорочки та інші вироби, представлені майстринями Лідією Трифонівною Суцькою,  Оксаною Михайлівною Заєць, Любов’ю Миколаївною Гордєєвою.  Ця виставка - то внутрішнє життя кожної з вишивальниць. Кожна робота - то спалах душі, то частина життя, то доля всієї України.