Відбувся ювілейний концерт танцювального колективу «Арабеск», який відзначає своє 5-річчя

Дата: 23.06.2018 08:56

21 червня 2018 року в селі Мошурів відбувся ювілейний концерт танцювального колективу «Арабеск», який відзначає своє 5-річчя.
Так, як Людмила Бабой є керівником танцювального колективу «Фантазія» в Тальнівській ДМШ, то від імені Тальнівської міської ради, працівники відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації привітали колектив солодащами і нагородили керівника грамотою. Також, привітати танцем свого керівника і її вихованців, приїхав і танцювальний колектив «Фантазія».
Нині в колективі «Фантазія» 43 діток, що поділені на три групи по віковій категорії. Нагадаємо, що танцювальний колектив займає призові місця на різних конкурсах і фестивалях: фестиваль «Нове покоління» (м. Чернігів), конкурс «Джерело Надій» (м. Київ), обласний конкурс танцювальних колективів (м.Умань), «Світ талантів - витоки народні» (м. Черкаси).