31 ЛИПНЯ ВІДБУЛАСЬ 24 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.08.2018 16:45

31 липня в великому демонстраційному залі МЦКД відбулась 24 сесія VIII скликання. Засідання, яке тривало з 10 ранку до 17 години вечора, відвідали майже всі депутати міської ради.

Варто зазначити, що на сесії були присутні представники Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Любов Полішкевич та Сергій Слинько. В своєму виступі вони відзначили про важливість прийняття рішення стосовно утворення ЦНАПу, Громадського бюджету, Стратегії розвитку громади.

«Основна Концепція ЦНАПу - надання послуг протягом життя. Варто приділити увагу питанню створення саме міськрайонного ЦНАПу, адже він буде покривати значну територію, що тим самим збільшує можливість отримати вагому підтримку на його розвиток» - зауважила, виступаючи на сесії міської ради, Любов Полішкевич.

Серед основних рішень, що були прийняті це:

- виділення коштів на заробітну плату медичним працівникам районної лікарні;

- купівля вантажного автомобіля для міської ради;

- купівля спеціальної техніки (трактор) для КП «Наш Дім» (за кошти інфраструктурної субвенції);

- впровадження енергозберігаючих технологій в дитячому садочку «Ромашка» (за кошти інфраструктурної субвенції);

- про запровадження громадського бюджету;

- про затвердження Стратегії розвитку громади;

- виділення коштів на повне погашення заборгованості КП «Водоканал» перед ПАТ «Черкасиобленерго»;

- про затвердження програми розвитку туризму та промоції Тальнівської ОТГ.

Незважаючи на тривалий розгляд питання про створення ЦНАПу, це рішення так і не було ухвалено депутатами. Міський голова планує повторно винести дане питання на найближчу сесію.