Свято Дня знань дошкільних навчальних закладах міста

Дата: 17.09.2018 08:28

14 вересня в великому демонстраційному залі МЦКД відбулося свято Дня знань дошкільних навчальних закладах міста.
Перед малечою розгорнулося святкове дійство, героями якого були: Буратіно, Аліса, Баба Яга, Попелюшка та Паж. Артисти веселили дітей, загадували загадки, танцювали та всіляко заохочували малечу до діалогу.
У заході взяли участь вихователі та вихованці ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Ромашка», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Берізка», ДНЗ №3 «Сонечко», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №4 «Світлячок», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Золотий ключик», ДНЗ №7 «Струмочок», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №8 «Казка».
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман привітала малечу з святом та вручила солодкі подарунки.
Свято викликало позитивні емоції у всіх присутніх.
Від імені Тальнівської міської ради зичимо усім здоров’я, натхнення, терпіння, адже для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.