Дата: 01.11.2018 15:12

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради запрошує на громадські слухання, які відбудуться 5 листопада о 14:30 год. в залі МЦКД (кінотеатр «Юність») для обговорення проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження регламенту Міськрайонного центру надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету». Додаткову інформацію щодо громадського слухання та зауважень та пропозицій можна отримати за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 30-б, каб.218 в робочі дні з 9:00 до 17:00 год.
Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Н.Ю. Накоп’юк.
Строк подання пропозицій (зауважень): робочі дні з 9:00 до 16:00 год. до 5 листопада 2018 року включно.