Привітання до Дня Конституції України

Дата: 09.11.2018 09:48

Щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон - Конституцію України. Цей документ закріпив прагнення українського народу жити у власній суверенній державі.

Нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією  стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. І нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Цього світлого й урочистого дня бажаю Вам, шановні городяни, міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне ваше нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою,
міський голова Олексій Юрченко