Привітання до Дня медичного працівника

Дата: 09.11.2018 10:06

Шановні медичні працівники !

Висловлюємо Вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Ви - представники найгуманнішої у світі професії,  не жаліючи зусиль і часу приймаєте  на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини - її життя.  Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Зі словами щирої вдячності звертаємось сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Велика вам вдячність за Вашу людяність, душевність та співпереживання.

Прийміть мої найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя вам і вашим родинам. Прийміть найтепліші слова  людської вдячності, нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Нехай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Міцного  Вам  здоров’я!!!

З повагою,