ОНЛАЙН-ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – НОВА ПОСЛУГА ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 15.11.2018 14:56

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн-форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».
      Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн - форматі. Тестування допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14- річного віку.
       Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.
За детальнішою інформацією звертатися в Тальнівську районну   філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою:
м. Тальне, вул. Майданецька 13/1; тел. 3-04-79