Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 19.11.2018 12:39

16 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.
На розгляд членів виконавчого комітету було винесено ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.
На засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про затвердження змін до штатних розписів КП «Водоканал» та КП «Ритуал».
В зв’язку з купівлею автомобіля КП «Ритуал», було затверджено тариф на транспортні послуги, вартість яких складатиме 300 грн. по місту, а поза містом - 15 грн./км..
Також було ряд проектів рішень, які були затверджені, щодо нагородження Почесними грамотами, Грамотами та Подяками виконавчого комітету Тальнівської міської ради працівників з нагоди професійних свят.
Завдяки обговоренню прийняте рішення про визначення місць для паркування осіб з обмеженими можливостями коло адмінбудівель міської ради, районної державної адміністрації та районної ради.
Традиційно прийняте рішення про виділення коштів на одноразові матеріальні допомоги жителям громади.