Експертний висновок регуляторного впливу проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу, на право оренди комунального майна, що належить Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді, Положення про ор

Дата: 04.12.2018 10:49
Кількість переглядів: 34

Експертний висновок регуляторного впливу проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу, на право оренди комунального майна, що належить Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді, Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, Методики розрахунку плати за оренду комунального майна та порядок її використання, Орендних ставок за використання нерухомого комунального майна, Типового договору оренди комунального майна»