Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.01.2019 12:33

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

2 січня в залі засідань міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено одне питання порядку денного «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тальне», яке було погоджено зі змінами.
Згідно з даним проектом рішення ПрАТ «Комунальник» є виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Тальне терміном на 1 рік.
Протягом трьох місяців з дати підписання договору послуги ПрАТ «Комунальник» будуть надаватись без перегляду та коригування тарифу, який становить 14 грн. 76 коп., а наступне підняття тарифів здійснюватиметься лише в разі необхідності з відповідними обґрунтованими розрахунками та подане на розгляд членів виконавчого комітету.