До уваги роботодавців тальнівського району!

Дата: 10.01.2019 16:45

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ  ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує, що з 08.01.2019 року набрав чинності наказ Мінсоцполітики від 23.11.2018 року № 1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»

Відповідно до якого роботодавці подають звіт «ІНФОРМАЦІЯ про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік» до служби зайнятості за зміненою формою.

За додатковою інформацією звертатись до Тальнівської районної філії за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, 13/1або за тел. 3-04-80.