9 січня відбулась позачергова 34 сесія VIII скликання Тальнівської міської ради

Дата: 09.01.2019 13:10

9 січня в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля відбулась 34 сесія VIII скликання. Для розгляду присутніх 18 депутатів було винесено ряд питань порядку денного, що охоплюють різні сфери діяльності громади.

Депутати міської ради ухвалили проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017№16/8-25 «Про Комплексну Програму з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки в новій редакції», що дасть змогу розпочати фінансування заходів благоустрою громади у цьому році.

Також затверджено ряд важливих земельних питань, серед яких було рішення стосовно земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

За проект рішення «Про оплату праці міського голови у 2019 році» проголосували: «За» - 7 , «Проти» - 8, «Утрималися» - 3. Таким чином рішення не ухвалене, оскільки не набрало достатньої кількості голосів.