Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  оголосив результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 11.01.2019 20:24

Згідно із  ст.21 Закону України «Про культуру» та відповідно до  рішення сесії Тальнівської міської ради № 29/8-13 «Про затвердження Положення про проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури Тальнівської міської ради», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  оголошує переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директора Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» та директора Тальнівського музею історії Тальнівської міської ради, який відбувся 11 січня 2019 р.:

1. Директор Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»:

Сапіга В. І.

2. Директор Тальнівського музею історії Тальнівської міської ради:

Проценко С. Є.