«Різдвяний концерт» Тальнівської дитячої музичної школи

Дата: 18.01.2019 19:55

18 січня у Тальнівському міському центрі культури та дозвілля пройшов «Різдвяний концерт», який організувала Тальнівська дитяча музична школа.
Гостей зустрічали у просторій залі з красунею ялинкою, але головною окрасою свята стали пісні та музика. У виконанні творчих колективів закладу, музичні композиції зачаровували глядачів і дарували їм насолоду.
Вітала гостей словами різдвяних віншувань ведуча заходу Людмила Столярська. Родзинкою заходу став виступ фольклорного ансамблю «Колодійчики», які з різдвяним вертепом завітали на свято.
Вразив глядачів виступ Людмили Столярської, яка заспівала пісню «Молитва на Різдво» та подякувала всім воїнам, що захищають нас на Сході України.
У кінці заходу пісню «Україна колядує» виконували всі разом: і учасники концерту, і глядачі. Наостанок гості подякували за різдвяний вечір та теплу душевну атмосферу.