Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

Дата: 18.03.2019 16:22

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від 18 березня 2019 року                                                                            № 33-Р

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати тридцять восьму позачергову сесію міської ради VІІІ скликання 21 березня 2019 року о 14.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.  Про заслуховування звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.

2. Про затвердження заступника міського голови.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2018 року № 33/8-2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (із внесеними змінами).

4. Про внесення змін в рішення міської ради від 25.06.2018   №23/8-9.4 «Про місцеві податки та збори на 2019 рік» (із внесеними змінами).

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки.

6. Про делегування функцій замовника.

ІІІ. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ОТГ.

Міський голова                                                        О. Юрченко