Про внесення змін в розпорядження від 18.03.2019 року № 33-Р

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 20 березня 2019 року                                                                            35

Про внесення змін в розпорядження

від 18.03.2019 року № 33

Відповідно до частини 4 статті 46 та статті 6, 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати позачергову тридцять восьму сесію міської ради VІІІ скликання 21 березня 2019 року о 14.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Внести зміни в розпорядження від 18.03.2019 №33-Р, виклавши пункт ІІ в наступній редакції.

«ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.  Про заслуховування звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.

2. Про заслуховування звіту завідувача сектору з юридичних питань апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

3. Про заслуховування звіту начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради за 2018 рік.

4. Про внесення змін в рішення міської ради від 25.06.2018 №23/8-9.4 «Про місцеві податки та збори на 2019 рік» (із внесеними змінами).

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури в Тальнівській міській обєднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки.

6. Про делегування функцій замовника.

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування на сайті Тальнівської міської обєднаної територіальної громади.

Міський голова                                                     О. Юрченко