Про проведення на території  Тальнівської об’єднаної  територіальної громади дня  благоустрою

Дата: 21.03.2019 12:12

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від  21.03. 2019                                                                                  № 36-Р

Про проведення на території

Тальнівської об’єднаної

територіальної громади дня

благоустрою

Керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.03. 2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» з метою забезпечення утримання територій ОТГ в належному стані:

1. Провести на території ОТГ 20.04.2019 року день благоустрою.

2. Затвердити план заходів із проведення на території ОТГ дня благоустрою (далі – план заходів), що додається.

3. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради Макеєнко Л. М,  начальнику сектора з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради Данилюку В. М, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Карман Р. М., начальнику відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Михайловій Г. Д., в.о. старости с. Гордашівка Царенку П. П., в.о. старости с. Здобуток , с. Тарасівка Капець О. І., в.о. старости с. Соколовочка, с. Червоне, с. Степне Щербатюку В. В.

. - забезпечити виконання плану заходів із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, працівників підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих у населених пунктах Тальнівської ОТГ;

- начальнику відділу  житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради Макеєнко Л. М., проінформувати Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства  Черкаської облдержадміністрації до 25 квітня 2019 року за формою згідно додатку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу  житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради Макеєнко Л. М

Міський голова                                                          Олексій Юрченко

ПЛАН ЗАХОДІВ  із проведення дня благоустрою на території Тальнівської ОТГ