Не відбулася 38 позачергова сесія

Дата: 21.03.2019 17:08

У четвер, 21 березня 2019 року, не відбулася 38 позачергова сесія. На порядок денний було винесено шість питань, в тому числі і звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.
Хоч про сесію й було повідомлено завчасно, але для проведення пленарного засідання було не достатньо депутатів. Ще зранку значна частина депутатського корпусу, як того й вимагає законодавство, повідомили про не змогу взяти участь у роботі пленарного засідання.
Зважаючи на те, що сесія, на якій мав звітувати міський голова, не відбулася – Олексій Віталійович повідомив всіх присутніх, в тому числі і представників ЗМІ, що звіт буде опублікований на офіційному сайті Тальнівської міської ради, де з ним матимуть змогу ознайомитися всі бажаючі громадяни, депутати та журналісти.