Святкування Дня матері у Здобутківському СБК-філії

Дата: 13.05.2019 10:42

12 травня в Здобутківському сільському будинку культури відбулось  свято  з нагоди Дня матері.

Слова подяки, безмежної любові та поваги в цей день лунали для  найрідніших та наймиліших мам. Діти вітали своїх неньок веселими піснями, віршами, танцями. Яскравими виступами розчулювали душу глядачів і артисти старшого покоління, які декламували авторські вірші, виконували зворушливі музичні композиції.

Запам’яталась присутнім пісні: «Усмішка матусі» у виконанні юних співачок та  «Мої батьки» у виконанні Людмили Мудрої.

Підняли настрій глядачам композиції «Очі сині», «Ти ж моя ластівко» та  «Ой, мамо, йде весна».

Запальний танець у виконанні Альони Шмідт та сучасний танець у виконанні дівчат неабияк припали до душі гостям свята.

Свято подарувало кожному глядачеві частинку любові, ласки, добра та приємні позитивні емоції.

Поскільки у цей день у світі відзначається ще одне важливе свято - Міжнародний день медичної сестри, керівник Здобутківського СБК Віра Боровець привітала завідувача ФАП, фельдшера Галину Рушай з професійним святом, а також  всіх, хто має відношення до медичної сфери в селі - Валентину Білоус, Валентину Рябикіну та Надію Бережну.

Наостанок всім мамам, бабусям, жінкам, працівники будинку культури побажали міцного здоров'я, терпіння та миру.