Привітання до Дня матері

Дата: 12.05.2019 09:02

Милі жінки, чиє покликання — бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині, вітаємо вас з чудовим святом! Материнство – це нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність і мудрість. Бажаємо вам безмежного щастя і щирої радості, взаєморозуміння з дітками і довірчих відносин, міцної сім’ї і радісної атмосфери в домі. Нехай ниточка, яка існує між матір’ю і дитиною, ніколи не рветься, а завжди допомагає, захищає і підтримує вас з обох кінців. Хай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, а у вашому домі завжди буде тепло, затишок та достаток. Бажаємо жіночого щастя, яке полягає у здорових дітях, люблячому і вірному чоловіку, веселому настрої і доброті душі. Будьте прекрасними мамами, щирими та прекрасними жінками. Нехай у ваші домівки приходять тільки удача, радість і благополуччя.