Чергове забруднення р.Тальянки

Дата: 16.05.2019 11:00

Проблема із забрудненням р.Тальянки виникає вже не вперше. Вкотре 14 травня до Тальнівської міської ради звернулись жителі міста із повідомлення про чергове забруднення річки. Олександр Карман, спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і території, спільно із головою Громадської ради Олександром Овчаренком провели обстеження ділянки річки від ВАТ «Тальнівський цукровий завод» до КОК «Співоче поле», в ході якого скидів рідких відходів з території заводу не було виявлено.
Також було виявлено, що початок забрудненої води знаходиться в районі пішохідного містка нижче магазину «Шедевр». Зі слів місцевих жителів, що проживають поблизу, екологічне лихо відбувається після вкидання у воду шматків карбіду, який спричиняє швидку хімічну реакцію і виділяє неприємний запах та як наслідок риба тікає вниз по течії, де і потрапляє до рук горе-рибалок.
Особи, що вчиняють дане правопорушення, зі слів жителів, школярі.
Тальнівська міська рада просить в разі засвідчення подібних правопорушень звертатись до поліції.