Привітання до Всесвітнього дня музеїв

Дата: 17.05.2019 08:04

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.

Музеї – це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє. Вони є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Шановні працівники музеїв! Завдяки вашій самовідданій творчій праці дбайливо зберігається й примножується спадщина, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва. Ваші творчі зусилля  спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу.

Високо цінуємо вашу повсякденну працю та творчі зусилля, що сприяють реалізації державної політики у галузі культури.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпної наснаги, успіхів у праці в ім’я утвердження в суспільстві високих моральних засад, збереження національної спадщини та історико-культурного надбання нашого краю.

З повагою,

міський голова О.Юрченко