Рішення виконавчого комітету від 21.02.2020

Дата: 21.02.2020 13:49

Рішення виконавчого комітету від 21.02.2020

№19 Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 27.12.2019 №244 «Про затвердження штатного розпису виконавчих органів Тальнівської міської ради на 2020 рік»  (додаток)

№ 20  Про упорядкування поштових адрес

№21 Про підсумки роботи виконавчого комітету Тальнівської міської ради зі зверненнями громадян за 2019 рік (додаток)

№22 Про заснування Почесної грамоти, грамоти та Подяки виконкому

Тальнівської міської ради

№ 23 Про нагородження Почесною Грамотою виконавчого комітету Тальнівської міської ради Маринченка О.В.

№ 24 Про нагородження Почесними Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради Тресницької В.Н. та Солошенка Т.В.

№29 Про виділення коштів для нагородження учасників спортивно–масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» у 2020 році

№30 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  на березень 2020 року

№ 31 Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини на території Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади

№32 Про встановлення форм розрахунків тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Водоканал» Тальнівської міської ради

№ 33 Про погодження наказу КП «Водоканал» від 03.01.2020 №2 «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику комунального підприємства «Водоканал» Тальнівської міської ради»

№ 34 Про погодження наказу КП «Ритуал» від 03.01.2020 №2 «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику комунального підприємства «Ритуал» Тальнівської міської ради»

№ 35 Про погодження наказу КП «Наш Дім» від 02.01.2020 №1-з «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику комунального підприємства «Наш Дім» Тальнівської міської ради»

№ 36 Про погодження наказу КП «Гірський Тікич» від 02.01.2020 №1 «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову Політику комунального підприємства «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради»

№37 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на квартиру гр. Ястремському В.Б., гр. Ястремській О.М., гр. Ястремському О.В. та Ястремському М.В.

№39 Про взяття на квартирний облік гр. Опалінського Ю.П.

№ 40 Про ліквідацію контейнерних майданчиків для вивезення твердих побутових відходів за адресою м. Тальне, вул. Гагаріна, буд. 8б (МЦКД), вул. Перемоги, 16 та проведення капітального ремонту контейнерних майданчиків закритого типу для вивезення твердих побутових відходів за адресою м. Тальне вул. Перемоги, 9 та вул. Гагаріна, 17

№ 41 Про затвердження тарифу на послуги за користування торговими місцями на ринку КП «Водоканал» Тальнівської міської ради (додаток)