Рішення виконавчого комітету від 20.03.2020

Дата: 20.03.2020 13:55

Рішення виконавчого комітету від 20.03.2020

№ 47 Про ліквідацію виборчої дільниці №710594 в с-щі Степне на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади Черкаської області

№ 48  Про  надання  одноразової   допомоги гр.  Михальченку В.  Д.,   хворому   на ниркову недостатність, який потребує проходження   процедури   гемодіалізу

№ 49 Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади

№50 Про встановлення форм розрахунків тарифів на послуги з централізованого водопостачання КП «Джерело» Тальнівської міської ради

№51 Про погодження загальновиробничих норм питомих витрат електричної енергії на надання послуг з водопостачання та водовідведення КП «Водоканал» Тальнівської міської ради на 2020 рік (додатки)

№ 52 Про погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Водоканал» Тальнівської міської ради на 2020 рік

(додатки)

№ 53 Про внесення змін в рішення виконкому від 19.06.2017 № 98 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

№ 54 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.05.2017 № 83 «Про адміністративну комісію Тальнівської міської ради»

№ 55 Про посадових осіб, які мають право складати протоколи про

адміністративні правопорушення

№56 Про погодження штатного розпису КП «Ритуал» Тальнівської міської ради (додаток1)

№ 57 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової  інформації Тальнівської міської ради  на квітень 2020 року

№58 Про зміни до рішення виконавчого комітету від 20.02.2020 № 31 "Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини на території Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади"

№ 59 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.02.2019 №26 «Про утворення комітету з питань Громадського бюджету»

№ 60 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.05.2018 № 96 «Про затвердження Положення про відзнаки відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради «Успішний тренер», «Талановитий керівник гуртка» (додаток)

№ 61 Про затвердження нагородної комісії для призначення матеріального заохочення спортсменам Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади та стипендії Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади талановитим учням, які навчаються у закладах загальної середньої освіти, обдарованим вихованцям та колективам закладів позашкільної освіти» (додаток)

№ 62 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Тальнівської міської ради  від 24.01.2020 №4 «Про затвердження Порядку надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, положення про комісію по розгляду звернень громадян з питань надання матеріальної грошової допомоги та  її персонального складу»

№ 63 Про упорядкування поштових адрес

№64 Про анулювання поштових адрес по  вул. Єршова,44а та по вул. Єршова,44б в с.Гордашівка

№ 65 Про затвердження Положення про фестиваль патріотичної пісні «Афганістан - мій біль» (додаток)

№ 67 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.02.2020 №38 «Про надання дозволу Задвірній Н.П. та членам сім’ї  а приватизацію квартири 26, будинок 8, вул. Перемоги, м. Тальне»

№ 68 Про надання дозволу Кисельовій К.І. та Кисельову В.С. на приватизацію квартири №10, будинок 165, вул. Свободи , м. Тальне, Черкаська область

№ 69 Про надання дозволу Терлецькій  І.В. та членам її сім’ї на приватизацію частини житлового будинку № 61, вул. Небесної Сотні, м. Тальне, Черкаська область

№ 71 Про зняття з квартирної черги при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради  гр. Приходи В.Ю.

72 Про затвердження тарифу на послуги за користування торговими місцями для здійснення дрібнороздрібної торгівлі на ринку по вул. Гагаріна, 50, 52а КП «Водоканал» Тальнівської міської ради (додаток)

№ 73 Про затвердження Положення, переліку місць та схеми розташування об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території Тальнівської  міської об’єднаної територіальної громади (мапа Тального з місцями для торгівлідодаток 1додаток 2)

№ 74 Про  надання дозволу на проведення благоустрою та обслуговування прилеглої території до ресторану «Гірський Тікич» на земельній ділянці по вул. Соборній 30б

№ 75 Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їхв ідновної вартості на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади