Рішення виконавчого комітету від 30.04.2020

Дата: 30.04.2020 13:57

Рішення виконавчого комітету від 30.04.2020

№79 Про виконання бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року (додаток 1)

№80 Про підготовку комунальних підприємств, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. (додатки)

№ 81 Про погодження штатного розпису працівників КП «Водоканал» Тальнівської міської ради  (додаток)

№82 Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Водоканал» Тальнівської міської ради (додаток)

№83 Про погодження інвестиційної програми «Розвиток системи водопостачання» КП «Водоканал» Тальнівської міської ради Черкаської області на 2020 рік (додаток 1(додаток 2) (додаток 6)

№84 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на будинок №39а, вул. Радянська,  гр. Казнадей О.Т.

№85 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Павленко Микола Михайлович

№86 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами Парафії Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату

№87 Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Джерело»

Тальнівської міської ради (додаток)

№88 Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Джерело» Тальнівської міської ради  (додатки)

№89 Про дозвіл на видалення зелених насаджень відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, Тальнівській АС Уманського куща ВАТ «Черкаське ОПАС», Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, депутату Тальнівської міської ради Снозу О.А., гр.гр. Артюх Т.М.,  Баранніку А.М., Благодир В.Б., Бойко Ю.В.,  Голуб О.М., Левицькому Г.М.,   Мальчик Г.В.,   Овчарук К.Т.,  Романчук С.С.,  Свідерському Ю.П., Чорноіваненко М.І.

№90 Про затвердження режиму роботи Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» та його структурних підрозділів

№91 Про нагородження Грамотами  виконавчого комітету Тальнівської міської ради волонтерів Тальнівського музею історії  Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області

№92 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової  інформації  Тальнівської міської ради  на травень 2020 року

№93 Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади