Рішення виконавчого комітету від 13.12.2019

Дата: 13.12.2019 14:49

Рішення виконавчого комітету від 13.12.2019

№222  "Про затвердження перспективного плану роботи виконкому на 2020 рік

та плану роботи виконкому на І квартал 2020 року" (додатки)

№223 "Про нагородження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня місцевого самоврядування Дімітрової Л.І., Карбовської А.А., Кармана О.А., Кушенко Н.В., Лозан Л.М., Макеєнко Л.М., Накопюк Н.Ю., Піддубної О.Г., Сандул В.В., Щербатюка В.В."

№224 "Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської об’єднаної територіальної громади"

№ 225 "Про укладення договору найму соціального житла" (додаток)

№ 226 "Про надання дозволу гр. Лавриненко Т.В. на вчинення правочину"

№227 "Про погодження штатного розпису працівників КП «Водоканал» Тальнівської міської ради" (додаток 1додаток 2)

№ 228 "Про погодження штатного розпису працівників КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради" (додаток)

№229 "Про дозвіл на видалення зелених насаджень КП «Ритуал», гр. Косіку В. С." (додаток 1додаток 2)

№ 230 "Про затвердження норми надання послуг з вивезення побутових відходів"

№231 "Про встановлення дорожніх знаків в с. Здобуток Тальнівської ОТГ"

№232 "Про надання дозволу на облаштування стоянки для автомобілів по вул.Гагаріна, 81 «Торгівельний центр»"

№ 233 "Про взяття дітей-сирітта дітей, позбавлених батьківського піклування, на квартирний облік"

№ 234 "Про зняття з квартирної черги при міськвиконкомі гр. Черевань Т.В."

№235 "Про зняття з квартирної черги при міськвиконкомі гр. Майструк М.Д."

№ 236 "Про затвердження проектної документації «Заходи щодо відновлення  і

підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Гірський Тікич (0,8 км, від кам’яної гряди старого млина до Тальнівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія")- (капітальний ремонт) в м. Тальне Черкаської області»(коригування)"

237 "Про присвоєння поштової адреси об’єкту будівництва гр. Дуди В.І."