Рішення виконавчого комітету від 15.08.2018

Дата: 18.08.2018 17:05

№ 139    Про  надання дозволу  на розміщення об’єкту зовнішньої реклами редакції газети «Новий Дзвін»

№ 140 Про нагородження Почесною грамотою Тальнівської міської ради

№ 141 Про занесення до Книги Пошани міста Тальне

№ 143  Про упорядкування поштових адрес

№ 145 Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року (додаток)

№ 146 Про затвердження кошторисів для проведення заходів у закладах культури відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради

№ 147 Про дозвіл на видалення зеленого насадження директору Тальнівського

ПрАТ АТП 17137 Накопюку В. І.  (м. Тальне, вул. Соборна, 115)

№ 148 Про дозвіл на видалення зеленого насадження керівнику КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради Щербатюку А.В. (м. Тальне, вул. Соборна, 38)

№ 149 Про дозвіл на видалення зелених насаджень голові ОСББ Ганженко Л.М. за адресою

м. Тальне,  вул. Свободи, 167/13

№ 150 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від

13.10.2017 року № 194

№ 151 Про встановлення автобусної зупинки по вул. Святотроїцькій

№ 152 Про погодження  штатного розпису КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради

№ 153 Про затвердження штатного розпису КП «Водоканал» Тальнівської міської ради (зі змінами)

№154 Про погодження тарифів на послуги водопостачання, що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод»

№ 155 Про виділення коштів для нагородження переможців відкритого турніру м. Тальне

з шахів та шашок присвяченого до Дня міста у 2018 році

№ 157 Про затвердження плану заходів на 2018-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

№ 158 Про виділення коштів для нагородження переможців турніру м. Тальне з міні-футболу, присвяченого до Дня Незалежності України у 2018 році

№ 159 Про виділення коштів для проведення спортивних заходів до Дня фізичної культури і спорту в 2018 році

№ 162 Про  внесення  змін до рішення міської  ради від 03.11.2017 №14/8-9