Рішення виконавчого комітету від 18.08.2020

Дата: 21.08.2020 21:38

№ 155 Про виконання бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року

№ 156 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової  інформації Тальнівської міської ради  на вересень 2020 року

№ 157 Про затвердження вартості вхідного квитка на заняття у тренажерному залі  та вартості квитка на заняття  з фітнесу в Комунальному закладі «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

№ 158 Про затвердження вартості вхідного квитка на перегляд кінофільмів у Комунальному закладі «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

№159 Про затвердження кошторисів та виділення коштів для нагородження учасників фізкультурних заходів до Дня фізичної культури і спорту відділом освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради у  2020 році

№ 160 Про дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації до робочого проєкту «Будівництво стадіону (футбольного поля із поліуретановим покриттям розміром 60х40м, легкоатлетичними доріжками, трибунами та освітленням) у Тальнівському навчально-виховному  комплексі  «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 – гімназія » за  адресою: м. Тальне, вул. Небесної Сотні, 15»

№ 161 Про дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації до робочого проєкту «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту (баскетбол, волейбол, гандбол, міні-футбол) розміром 42х22 м у Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, 1»

№ 162 Про затвердження Положення про спортивно-фізкультурний онлайн конкурс «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині» до Дня фізичної культури і спорту (додаток)

№ 163 Про затвердження Положення про проведення  Олімпійського тижня до  Дня фізичної культури і спорту (додаток)

№ 164 Про   надання  одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

165 Про надання одноразової грошової допомоги громадянам Потьомкіну  В.Ю., Котенку Ю.О.,  які підписали контракт зі Збройними Силами України

№ 166 Про виділення коштів на придбання подарунка

№ 167 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на  будинок №13, квартира 1, пров. Робітничий, гр. гр. Івченко В.В., Івченко А.В., Івченко А.В., Івченко І.В.

№ 168 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на будинок №1,  квартира 15, вул. Коцюбинського, гр. гр. Бурдейна К.Г., Бурдейна Л.В., Лаврійчук Б.Д., Лаврійчук К.Б., Лаврійчук Ю.Б.

№ 169 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на будинок № 23а, вул. Калініна гр. Приходько Г.М.

№ 170 Про присвоєння та упорядкування поштових адрес:

об’єкту будівництва міського кладовища, нежитлових будівель КП «Водоканал», нежитлових будівель КП «Водоканал» ТМР, гр. гр. Блюма І.І., Коваленко В.П., Яковенко А.І., Мельник В.І., Глемба Л.Г., Антощук В.Ф.,Білий В.О., Соколенко П.С., Саламаха М.С.,Гоменюк К.М., Голуб М.М., Власенко В.М., Бойко М.В., Олійник  Т.А., Маляр Т.Д., Соколенко В.Л., Баланюк Т.В., Соловей В.В., Гоменюк Ю.В.,  Куцурук Ю.В., Агрофірма «Хлібороб» у формі ТОВ

№ 171 Про  погодження місця розташування дитячого  ігрового майданчика  на вул. Коцюбинського, 42-територія Соковолівоцького сільського клубу-філії комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

№ 172 Про погодження місця розташування дитячого ігрового  майданчика на перехресті  вул. Некрасова та пров. Малого

№ 173 Про погодження штатного розпису КП «Джерело» ТМР (додаток)

№ 174 Про погодження штатного розпису КП «Ритуал» Тальнівської міської ради (додаток)

№ 175 Про погодження цін на  додаткові  послуги КП «Ритуал» Тальнівської міської ради

№ 176 Про погодження організаційної структури та загальної чисельності працівників КП «Водоканал» ТМР на  2021рік (додаток)

№177 Про погодження Річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Водоканал» ТМР на 12 місяців з 01.01.2021 по 31.12.2021 (додаток)

№ 179 Про зняття з квартирної черги  при виконавчому комітеті  Тальнівської міської ради  гр.Черевань  А.В.

№ 180 Про зняття з квартирної черги  при виконавчому комітеті  Тальнівської міської ради гр. Водоп’ян А.В.

№181 Про комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

№ 182 Про дозвіл на видалення зелених насаджень  гр. Нестеренко Л.М., в.о.старости с.Гордашівка Царенку П.П. (додаток 1, додаток 2)

№ 183 Про відведення на  території Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади місць для розміщення матеріалів передвиборчої  агітації