Рішення виконавчого комітету від 02.09.2020

Дата: 04.09.2020 09:38

№ 184 Про влаштування Чайки Е.С. на цілодобове перебування до комунального закладу «Бабанська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

№ 185 Про влаштування Черненка А.С. на цілодобове перебування до комунального закладу «Бабанська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

№186 Про влаштування Рум’янцева П.С. на цілодобове перебування до комунального закладу «Бабанська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

№187 Про влаштування Ціпов’яза Д.І. на цілодобове перебування до комунального закладу «Корсунь-Шевченківський БНРЦ «Надія» Черкаської обласної ради»

№ 188 Про влаштування Онищенка П.О. на цілодобове перебування до комунального закладу «Корсунь-Шевченківський БНРЦ «Надія» Черкаської обласної ради»

№ 189 Про влаштування Голика А.С. на цілодобове перебування до комунального закладу «Вільшанська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

№190 Про влаштування Потапенко Ж.В. на цілодобове перебування до комунального закладу «Черкаський навчальний реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської   обласної ради»

№ 191 Про влаштування Верещак М.В. на цілодобове перебування до комунального закладу «Тальнівська санаторна школа Черкаської   обласної ради»

№ 192 Про влаштування Андрусівої Д.А. на цілодобове перебування до комунального закладу «Тальнівська санаторна школа Черкаської   обласної ради»

№ 193 Про влаштування Солов’я М.Ю. на цілодобове перебування до комунального закладу «Тальнівська санаторна школа Черкаської   обласної ради»

№ 194 Про влаштування Поліщук Ю.Д. на цілодобове перебування до комунального закладу «Тальнівська санаторна школа Черкаської   обласної ради»

№ 195 Про затвердження штатних розписів закладів культури Тальнівської міської ради та групи по бухгалтерському обліку відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на 2020 рік у новій редакції