Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.03.2018 16:11

2 березня 2018 року в залі засідань Тальнівської міської ради під головуванням міського голови Олексія Юрченка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому заслухали та обговорили 4 питання порядку денного та одноголосно прийняли позитивні рішення.

Зокрема, члени виконкому прийняли рішення про надання в користування соціального житла  громадянці Трофімовій В.О., яка перебувала на квартирному обліку як особа, що користується правом на отримання соціального житла.

Також члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання послуг у сфері державної реєстрації та бізнесу (даним рішенням державному реєстратору міської ради забезпечено можливість надавати послуги населенню у сфері  державної реєстрації нерухомості та бізнесу).

Крім того,  прийнято два рішення про відшкодування витрат на послуги поховання (відповідно до існуючої програми міська рада відшкодовує КП «Ритуал» послуги поховання безрідних жителів громади).