Про скликання позачергової шістдесят третьої сесії Тальнівської міської ради VIII скликання

Дата: 19.10.2020 10:28

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 19 жовтня 2020 року                                                                            № 24-Ра

Відповідно до статтей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання:

I. Скликати позачергову шістдесят третю сесію міської ради VIII скликання 20.10.2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

II. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VIII скликання наступний порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 №52/8-2 «Про бюджет Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами).

2.Про внесення змін до рішення міської ради від 01.03.2019 №37/8-8 «Про програму вдосконалення первинної медико–санітарної допомоги в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки» (зі змінами).

3.Про внесення змін до рішення Тальнівської міської ради від 24.12.2019 №52/8-5 «Про затвердження заходів на 2020 рік з виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» (зі змінами).

4.Про внесення змін до  Комплексної програми розвитку культури в Тальнівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки, затвердженої рішення міської ради від 22.12.2018 № 33/8-4 (зі змінами).

5.Про внесення змін до  «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Тальнівської міської ради на 2020 рік», затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2019  № 52/8-17 (зі змінами).

6. Про внесення змін до Комплексної Програми з благоустрою території та утримання об’єктів комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки в новій редакції, затвердженої рішенням міської ради  від 20.12.2017 №16/8-25 (зі змінами).

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 № 51/8-1 «Про програму соціально – економічного розвитку Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

8. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» його нерухомого, рухомого майна та інших необоротних активів у комунальну  власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади».

9. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району майнових прав юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівська центральна районна лікарня» у комунальну  власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади».

III. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

IV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                    В.Сідько