Гавриловій Тетяні Андріївні многая літа!

Дата: 04.11.2020 09:46

Славне 95-річчя вчора відзначала жителька громади Гаврилова Тетяна Андріївна.

Це гордість Тальнівщини, гордість України. Людина-легенда, Почесна громадянка Тального, володарка численних відзнак та нагород за самовіддану працю у галузі сільського господарства, колишній авторитетний   керівник, політик та громадський діяч, мудрий наставник, турботлива мама, любляча бабуся. Всіх життєвих та офіційних титулів,здається,не злічити.

Тетяна Андріївна народилась  03.11.1925р. в с. Малая-Нізенцево Рильського району Курської області.

Трудовий шлях (після здобуття фахової сільськогосподарської  освіти) розпочинала з Березинського цукрокомбінату Буцького району Черкаської області, де працювала агроном-ентомологом. Згодом працювала на Тальнівському цукрокомбінаті спершу агрономом, а потім – головним агрономом.

З березня 1969 р. - очільниця колгоспу «Здобуток Жовтня» – відомого на всю країну господарства, створеного і майже 38 років очолюваного двічі Героєм Соціалістичної Праці Ф. І. Дубковецьким. Тут вона працювала до виходу на пенсію в 1988 р.

Під її керівництвом у колгоспі «Здобуток Жовтня» впроваджувалися нові технології вирощування високих врожаїв пшениці, цукрових буряків і кукурудзи. Завжди рентабельною була галузь тваринництва. Завдяки вмілому керівництву Тетяни Андріївни без жодного державного кредиту в селі швидкими темпами розбудовували соціальну сферу: було підведено газ, збудовано водогін, заасфальтовано вулиці.

Починаючи із 1967 року Тетяна Андріївна чотири рази обиралася депутатом Верховної Ради УРСР, була заступником голови Верховної Ради України, членом Ради колгоспів СРСР, головою жіночої ради району, 1973 року брала участь у роботі Всесвітнього Конгресу миролюбних сил.

За значні досягнення в роботі Тетяні Андріївні у 1973 році присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Її трудовий шлях відзначений трьома орденами Леніна, медаллю „Ветеран праці”. 1985 року удостоєна звання Заслужений працівник сільського господарства Української РСР.  Із 2000 року Т. А. Гаврилова Почесний громадянин міста Тальне, із 2015 – Почесний громадянин Тальнівщини.

Крізь плин років Тетяна Андріївна високошанована серед колишніх колег, керівників місцевих підприємств, міського та районного керівництва,  всіх, кому доводилось пліч-о-пліч крокувати з нею по життю. Її слово також вагоме  у родинному колі, серед друзів, сусідів, знайомих.

З нагоди відзначення ювілейної дати бажаємо їй світлих сонячних днів, теплоти у серці, душевної відради та оптимізму. Нехай у двері стукає щастя, а улюблені люди поруч приносять гарні новини!

Многая літа!