З Днем збройних сил України!

Дата: 06.12.2020 04:57

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!

У цей день ми вшановуємо мужніх та сильних, відданих благородній  справі захисту національного суверенітету військових, які, ризикуючи собою, стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

За плечима військових славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Нині Збройні Сили України – це армія,  загартована у боях за територіальну цілісність нашої держави, зміцнена добровольцями і підтримана народом.

І в складні часи сьогодення наша армія доводить, що вона може достойно виконувати покладені на неї функції. Вона модернізується, міцніє, є національною гордістю та гарантом стабільності і безпеки України.

Тож зичу всім захисникам миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку родинам.

Низький уклін вам за мужність і вірність! Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за Україну!

Слава Україні!

міський голова