З Днем працівника державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2020 07:13

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Нелегку професію обрала для вас доля, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень судів та інших органів.

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян, так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Така необхідна, щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості з тим, щоб найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними.

У день вашого професійного свята бажаю вам щастя, успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту та миру.

Нехай ваші професійні зусилля  будуть винагородженні довірою і повагою людей!

міський голова

Василь Сідько.